Heb jij vragen voor Ferry Doedens?

Stuur een vraag in voor Ferry Doedens

04-01-2012 - Wat is het toch ook cutie he: GTST-ster Ferry Doedens. Ben jij één van zijn grote fans en wil je graag iets van hem weten? Vul dan snel je vraag in en wie weet vind je binnenkort het antwoord terug in Girlz!.


Je kunt geen vragen meer insturen.

Bron: Nick van Ormondt

Tell us what you think

Heb jij een vraag gesteld aan Ferry?

    •  
    •  
    •  

179Reacties

  • Fennieh Wed 4 Jan '12 17:06

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    hij woont vlak bij mij xD

    Dit is niet ok!

    • jegannelies Thu 5 Jan '12 16:06

      dan wil ik wel even bij jou -voor ferry- langs komen!

      Dit is niet ok!

    • Daphne :duck: Fri 6 Jan '12 15:18

      Superhip wil wel een keer langs komen waar woont die????

      Dit is niet ok!

    • M.. Fri 6 Jan '12 18:50

      Waar woont hy?

      Dit is niet ok!

    • kleinekabouter Sat 7 Jan '12 22:16

      cool echt wel sexy

      Dit is niet ok!

    • I love my BFF's Tue 10 Jan '12 15:54

      wow dat wil ik ookik wil daar ook wonen

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Tue 10 Jan '12 21:24

      ja ik ook i love him en gtst

      Dit is niet ok!

    • HuzLovesJB Sun 15 Jan '12 14:46

      Hij woont in drachten!@ FEnnieh zit jij op het drachtster lyceum?

      Dit is niet ok!

    • HuzLovesJB Sun 15 Jan '12 14:46

      @ Iris kroes woont ook in drachten he!Kheb haar gezien bij het kersttoneel!

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Mon 16 Jan '12 12:18

      ik ben een hele grote fan en wil hem dus wel een keer een vraagje stelen

      Dit is niet ok!

    • ariantorforever Mon 16 Jan '12 12:19

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Mon 16 Jan '12 12:20

      geloof ik niet

      Dit is niet ok!

    • joiyson Mon 30 Jan '12 20:49

      Everon Jackson Hooi, oftewel Bing uit GTST is een vriend van onze familie!!! Ik meen dit het is geen grapje!!! Je ben echt een loser als je zoiets verzint!!!!

      Dit is niet ok!

  • Rolinda Wed 4 Jan '12 19:48

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik ben een groot fan en ik ben best wel nieuwsirig naar het antwoord op de vraag die ik heb gesteld

    Dit is niet ok!

  • lb Wed 4 Jan '12 20:40

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    echt wel

    Dit is niet ok!

  • LeGleekFreak .. Cory Monteith ♥ Wed 4 Jan '12 20:55

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik wilde het eerst niet doen, maar net schoot me iets te binnen. Het is een super domme vraag, maar ik ga echt lachen als hij er in komt ;D

    Dit is niet ok!

  • Shavie <3<3<3 Wed 4 Jan '12 21:07

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    weet niet wie hij is!!

    Dit is niet ok!

    • DaniNiall <3 Fri 6 Jan '12 17:06

      Hoe lang die over z'n haar doet Hij is echt zo LEUKK !! x

      Dit is niet ok!

    • I love my BFF's Tue 10 Jan '12 15:53

      wattt???? ilovehim

      Dit is niet ok!

    • SuuS:angellove: Sat 14 Jan '12 14:33

      O neee!! Je kent ferry niet~!!!

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Sat 14 Jan '12 19:40

      omg van GTST natuurlijk

      Dit is niet ok!

    • R3N$K3 Sat 14 Jan '12 19:41

      OMG hij is zo'n cutie

      Dit is niet ok!

    • joiyson Mon 30 Jan '12 20:50

      Dat maakt echt niet ui hoor Jij kent vast wel weer iemand die ik weer niet ken!!!!

      Dit is niet ok!

  • Brittjuhh Wed 4 Jan '12 21:21

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • Anonymous

    Anoniem Thu 5 Jan '12 07:56

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    omdat ik probeer op elk optreden te zijn en hem steun en plots een vraag in men hoof had ;-)

    Dit is niet ok!

  • cesannex'' Thu 5 Jan '12 08:42

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ja ik heb het gedaan en ik weer zeker dat hij er nie in komt want heel veel mensen hebben het gedaan dus maar zou natuurlijk wel leuk zijn als ie er wel in komt!

    Dit is niet ok!

  • Queen Sandra Thu 5 Jan '12 09:34

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Hij is een hottie !

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 5 Jan '12 11:18

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Omgg.. hoe lekker kan je zijn man

    Dit is niet ok!

  • zwartje Thu 5 Jan '12 15:49

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ik ben niet zo goed in vragen stellen hhahah maar hij is wel knap

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 5 Jan '12 15:58

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    hij is knap, maar wel jammer dat ie homo is, of is dat alleen in gtst?? ik weet hetniet ik zoek dat wel op internet op ofzo, hoef dat niet zo te vragen...

    Dit is niet ok!

    • jegannelies Thu 5 Jan '12 16:06

      hij valt op jongens en meisjes!

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Sun 8 Jan '12 17:10

      ferry is in het egt ook homo

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Sun 8 Jan '12 17:25

      Best een toffe ! ;D

      Dit is niet ok!

    • lauralicious Sun 8 Jan '12 17:27

      woepsie, die daar boven was eigenlijk voor de stelling bedoelt ;o && Hij heeft op dit moment een vriendin, las ik op twitter .. (:

      Dit is niet ok!

    • Anoniiempje Sun 22 Jan '12 19:08

      Is ie in het echt ook homo ?

      Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 5 Jan '12 16:59

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Omg zo'n lekkerding donderss

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 5 Jan '12 21:07

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    omdat hij geweldig is

    Dit is niet ok!

  • joyce.vanrijnberk Fri 6 Jan '12 13:49

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Omdat hij hartstikke leuk, knap en lief is!

    Dit is niet ok!

  • joyce.vanrijnberk Fri 6 Jan '12 13:53

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Omdat hij een schatje is en ik hartstikke fan ben!

    Dit is niet ok!

  • love0u Fri 6 Jan '12 14:03

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    om dat ik heel erg fan van hem ben en hem 1 keer heb zien optreden in alphen !

    Dit is niet ok!

    • joyce.vanrijnberk Fri 6 Jan '12 14:13

      Ik was daar ook! Leuk was het he?

      Dit is niet ok!

    • I love my BFF's Tue 10 Jan '12 15:58

      ik sta met hem op de foto bij GTST live ahhhhh

      Dit is niet ok!

  • kunstschaatsprinses Fri 6 Jan '12 14:28

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    is hij in het echt ook homo??

    Dit is niet ok!

    • mroosje13 Fri 6 Jan '12 15:08

      jaa, in het echt, is hij ook homoo

      Dit is niet ok!

    • Mandy :soccer: Fri 6 Jan '12 15:57

      Hij is in het echt bi, want hij heeft nu sinds 2 maanden een vriendin. (ik volg hem op twitter)

      Dit is niet ok!

    • Germaine(l) Tue 10 Jan '12 21:47

      hij is in het echt bi

      Dit is niet ok!

    • Belieber4lifex Mon 30 Jan '12 20:18

      hij is bi jij vieze ga je oma nueken

      Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Mon 30 Jan '12 20:54

      @M.S ben je gek ofzo echt dom dat je zoiets schrijft

      Dit is niet ok!

  • mroosje13 Fri 6 Jan '12 15:07

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    TUURLIJK!!

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 6 Jan '12 15:10

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hij is soo lekker

    Dit is niet ok!

  • Daphne :duck: Fri 6 Jan '12 15:15

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik heb er een gesteld omdat GTST echt mijn favoriete tv serie is!!!

    Dit is niet ok!

  • xmndyvs Fri 6 Jan '12 15:30

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ah ben best nieuwschierig op de vraag die ik heb gestelt!

    Dit is niet ok!

  • Kelly1998 Fri 6 Jan '12 15:50

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Heb jij al veel/ of veel vriendinnetjes gehad?

    Dit is niet ok!

  • Mandy :soccer: Fri 6 Jan '12 15:56

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik ben echt supeeeeeeeeeer fan!

    Dit is niet ok!

  • redpassionx Fri 6 Jan '12 16:20

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    jah ik ben wel benieuwd wat ie nou het leukste vind aan gtst tot nu toe

    Dit is niet ok!

  • alida@ Fri 6 Jan '12 16:48

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ferry is mijn voorbeeld !!!

    Dit is niet ok!

  • Shar9 Fri 6 Jan '12 16:50

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Tuurlijjk! Hij is super knapp!

    Dit is niet ok!

  • Belieber4lifex Fri 6 Jan '12 17:17

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hij is knap

    Dit is niet ok!

    • anoniempje2 Thu 12 Jan '12 07:34

      ik ben dol op hoe overleef ik ik ben hun grootste fan

      Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 6 Jan '12 17:46

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Haha ik ben benieuwd..(:

    Dit is niet ok!

  • natascha Fri 6 Jan '12 18:47

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    echt wel

    Dit is niet ok!

  • M.. Fri 6 Jan '12 18:48

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    jaa echt wel! hy is knap!

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 6 Jan '12 18:50

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    vond het best grappig

    Dit is niet ok!

  • Miss-Uggs Fri 6 Jan '12 18:51

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • .:an-no-niem:. Fri 6 Jan '12 18:55

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ik ben enorm groot fan van Ferry

    Dit is niet ok!

  • elif Fri 6 Jan '12 19:11

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    wie is hij actuer of zanger ken hem niet

    Dit is niet ok!

  • Lenaaxkuss Fri 6 Jan '12 19:13

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Oeeff, hij is ZO knap he !

    Dit is niet ok!

  • racheltje nieuwe pf R&R Fri 6 Jan '12 19:20

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • racheltje nieuwe pf R&R Fri 6 Jan '12 19:25

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ik had gevraagd of dat hij het het raar vind/vond om een homo te spelen in gtst ?

    Dit is niet ok!

  • Manderyntje Fri 6 Jan '12 22:04

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Omdat ik superfan van hem ben... En hij is zo leuk!!!! Hoop hem op een dag een keer tegen te komen!!

    Dit is niet ok!

  • pien Fri 6 Jan '12 22:23

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hy is super stoer

    Dit is niet ok!

  • GuessBabejx Fri 6 Jan '12 23:47

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
  • anouk(L)fabian Sat 7 Jan '12 00:19

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • LoveGirlz! Sat 7 Jan '12 09:58

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hij is zo cutie

    Dit is niet ok!

  • JamieNY18 Sat 7 Jan '12 10:11

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ja tuurlijk Wat denk jij? Als je de kans hebt pak je de kans

    Dit is niet ok!

  • Jubitchiex Sat 7 Jan '12 13:05

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik heb gestemd omdat ik echt grote fan van Ferry ben.. hij is echt knap enzo. Mn ma heeft hem ook een keer gezien in Brothers echt vet!

    Dit is niet ok!

  • justme♥ Sat 7 Jan '12 13:16

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
  • Jubitchiex Sat 7 Jan '12 13:20

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ookal is Ferry homo, hij blijft lekker x

    Dit is niet ok!

  • demimiddel Sat 7 Jan '12 13:24

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    al gedaan

    Dit is niet ok!

  • amber.wouda.1 Sat 7 Jan '12 13:43

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    wat zou ze antwoord zijn??

    Dit is niet ok!

  • cellebel Sat 7 Jan '12 14:53

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ik ga echt iets vet moois vragen!

    Dit is niet ok!

  • cellebel Sat 7 Jan '12 15:11

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    zupper leuke vraag gesteld

    Dit is niet ok!

  • Meligheid :D Sat 7 Jan '12 16:13

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    Hij is egt super knap

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 7 Jan '12 16:29

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    omdat ik dat wou

    Dit is niet ok!

  • Ingridjuh Sat 7 Jan '12 17:34

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ja ik heb een vraag gesteld

    Dit is niet ok!

  • Bauk Sat 7 Jan '12 17:49

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Jup i <3 him!!!1

    Dit is niet ok!

  • Anouck :heartbounce: Sat 7 Jan '12 20:04

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    omdat ik heb echt nieit lauw vind

    Dit is niet ok!

  • marasister Sat 7 Jan '12 20:47

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • marasister Sat 7 Jan '12 20:48

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hy word dus hunk van de maand ??

    Dit is niet ok!

  • kleinekabouter Sat 7 Jan '12 22:15

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    zou graag antwoord willen ben nieuwschierig

    Dit is niet ok!

  • ikXheetXkim Sat 7 Jan '12 23:38

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    i love hem

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sun 8 Jan '12 10:22

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
  • naomi.murk Sun 8 Jan '12 11:46

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Nou ik ben zo enorm fan van hem dus ik wil zo graag antwoord op mijn vraag haha.

    Dit is niet ok!

  • anouk_220197 Sun 8 Jan '12 14:59

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ja, ik hoop dat hij me vraag leuk vind! Ben echt zo grote fan van Gtst, als ik een aflevering niet kan zien dan kijk ik de volgende dag, en Ferry speelt echt super goed!! xx

    Dit is niet ok!

  • Little Princess x Sun 8 Jan '12 16:34

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hoop egt dat ie der in komt want ben er egt benieuwt naar

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sun 8 Jan '12 17:08

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ja haha ben benieuwd naar zijn antwoord

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sun 8 Jan '12 17:26

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ja best een toffe ! ;D

    Dit is niet ok!

  • inge??!! Sun 8 Jan '12 20:25

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik moet het antwoord weten!!

    Dit is niet ok!

  • Mon 9 Jan '12 15:23

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ik wilde weten hoe hij het vind om homo in gtst te spelen terwijl hij in het echt hetero is.

    Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Tue 10 Jan '12 21:23

      hij is in het echt geen hetero hij is bi

      Dit is niet ok!

  • ♡ celine ♡ Mon 9 Jan '12 16:28

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ja zeker wrm niet????????

    Dit is niet ok!

  • elif Mon 9 Jan '12 16:56

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
  • Anonymous

    Anoniem Mon 9 Jan '12 18:36

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ja duhh dat is te gekk om te doenn

    Dit is niet ok!

  • lieff Mon 9 Jan '12 18:58

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • deempje12345 Mon 9 Jan '12 19:46

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ja hij is best lkkr! is hij egt homo? ik wil vrienden zijn met homo's! dat is cool kan je shoppn!

    Dit is niet ok!

  • Levie5SOS Mon 9 Jan '12 19:52

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    jaaaaaaaaaaaa

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Tue 10 Jan '12 07:41

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • sietskeF Tue 10 Jan '12 17:00

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Hij is zo'n lekkerding

    Dit is niet ok!

  • Suus' Tue 10 Jan '12 17:19

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik hoop dat hij mijn vraag beantwoord

    Dit is niet ok!

  • Layla!!!(L)pf Tue 10 Jan '12 19:14

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    is het moeilijk om te zoenen met een jongen terwijl je geen homo bent?

    Dit is niet ok!

  • giechel100 Tue 10 Jan '12 19:50

    Reactie: Ja!
    Reageer!
  • Germaine(l) Tue 10 Jan '12 21:45

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    omdat hij heel erg leuk is en hem alles is gelukt wat mij ook wil lukken acteren en ook nog een eigen single uitbrengen vind het zo knap van hem en hij is natuurlijk ook gewoon super schattig

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Wed 11 Jan '12 14:46

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ik wil het wel suuuuuuupppeeeer gaaf!!! alleen jammer dat hij homo is want hij is zooooonn lkkrding!!!

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Wed 11 Jan '12 15:59

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ben je echt homo

    Dit is niet ok!

  • c-tje/sander Wed 11 Jan '12 16:10

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ik kan nooit gelijk antwoord geven

    Dit is niet ok!

  • ninaiske Wed 11 Jan '12 18:11

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ben je in real ook homogwn een vraag hoor groetjes nina

    Dit is niet ok!

  • anoniempje2 Thu 12 Jan '12 07:33

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hoe is het om in gtst te spelen

    Dit is niet ok!

  • NikitaEmoGirl Thu 12 Jan '12 20:20

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    Nee want het gaat niet meer

    Dit is niet ok!

  • evelienhiemstra Fri 13 Jan '12 15:03

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    hij woont dicht bij mij,

    Dit is niet ok!

  • evelienhiemstra Fri 13 Jan '12 15:04

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    hij is zoo knap'

    Dit is niet ok!

  • evelienhiemstra Fri 13 Jan '12 15:05

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ik heb een vraag voor hem: ben je in het egt ook homo?

    Dit is niet ok!

    • T a r a . :winkkiss: Thu 19 Jan '12 11:45

      hij is niet homo maar bii, en hij heeft momenteel een vriendin

      Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 13 Jan '12 17:25

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ik heb wel een vraag: hoe ben je beroemd geworden??

    Dit is niet ok!

  • evelienhiemstra Fri 13 Jan '12 19:48

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ferry hoe oud was je toen je uit de kast kwam? xmy

    Dit is niet ok!

  • SuuS:angellove: Sat 14 Jan '12 14:31

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
  • X_ Shauni_X Sat 14 Jan '12 15:28

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    oei wies da ??

    Dit is niet ok!

  • R3N$K3 Sat 14 Jan '12 19:39

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    ik heb geen vraag voor hem

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 14 Jan '12 20:51

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ben je in het echt ook Homo???

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 14 Jan '12 23:36

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    Waarom zo knap???????????

    Dit is niet ok!

  • Carolina Sun 15 Jan '12 13:49

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Ben jij in het echt ook homo

    Dit is niet ok!

    • joiyson Mon 30 Jan '12 20:51

      dat vroeg ik me ook al af maar ik denk van niet!!! XXX

      Dit is niet ok!

  • HuzLovesJB Sun 15 Jan '12 14:43

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Hij woont vlak bij mij ik woon in drachtewn en hij ook ik heb hem een keer in de stad gezien<3 XEn Toen kon ik g'woon met m praten ik was zsoooww happy!

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sun 15 Jan '12 18:18

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    nee ik ben totaal geen fan

    Dit is niet ok!

  • x_Suzanne_ Mon 16 Jan '12 12:54

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
  • Anonymous

    Anoniem Mon 16 Jan '12 18:13

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    heb je al een lief ? wou ik vragen

    Dit is niet ok!

  • ..Beau.. Tue 17 Jan '12 19:48

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Vind hij het niet raar om met edwin (van gtst) te zoenen terwijl hij eigenlijk geen homo is?

    Dit is niet ok!

  • Anouk(L)you Wed 18 Jan '12 16:13

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ik heb er eigenlijk niets mee

    Dit is niet ok!

  • snownight Wed 18 Jan '12 18:30

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    blèk...

    Dit is niet ok!

  • i love you soo michelle Thu 19 Jan '12 17:08

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    natuurlijk als het kan kom ik wel een x bij hem langss

    Dit is niet ok!

  • .saskia. Fri 20 Jan '12 14:10

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    heb hem niks te vragen

    Dit is niet ok!

  • BoeitNiee Sat 21 Jan '12 00:24

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Neukt hij in gtst eggtt

    Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Mon 30 Jan '12 20:51

      tuurlijk niet hij is geen porno ster

      Dit is niet ok!

  • sweetiey Sat 21 Jan '12 16:21

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    hij woont in ons dorp

    Dit is niet ok!

  • sweetiey Sat 21 Jan '12 16:22

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    ik woon vlak bij hem so stoer

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 21 Jan '12 19:12

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    vind je het niet lastig om homo te spelen terwijl je zelf hetero bent?

    Dit is niet ok!

  • xiLikeYou_ Sat 21 Jan '12 19:11

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    Ik ken hem volgens mij niet eens...

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 21 Jan '12 19:53

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Voor welke blunder die jij hebt gemaakt, schaam jij het meest?

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 21 Jan '12 19:55

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Voor welke blunder die je hebt gemaakt, schaam je het meest?

    Dit is niet ok!

  • ilovemusic Sat 21 Jan '12 21:00

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    ben je in het echt homo ?

    Dit is niet ok!

  • relker Sun 22 Jan '12 09:43

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    hoe het is om beroemd te zijn

    Dit is niet ok!

  • Miss.Girlz Sun 22 Jan '12 22:11

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    Ik kijk niet eens GTST Vind ik dtom en hij is lelijk !!

    Dit is niet ok!

  • 'ZZZ Mon 23 Jan '12 15:19

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Zou hij in het echt ook homo zijn?

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Mon 23 Jan '12 22:37

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    nou waarom zou ik bblll jak..

    Dit is niet ok!

  • Meisje ~ Wed 25 Jan '12 14:49

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Op wat voor soort meisjes val je?

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Wed 25 Jan '12 16:11

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    hij is zo cute echt zielig voor hem dat edwin dood is gegaan in gtst maar verder ik wil wel een handtekening

    Dit is niet ok!

  • brecht.vdvelden Wed 25 Jan '12 19:05

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    nee srry ben niey zo fan van hem

    Dit is niet ok!

  • Isabell@ Sat 28 Jan '12 19:39

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    waar woont hij ?!?!?!?!?!?!??!??!?!!??!?!

    Dit is niet ok!

  • xx.Roosje.xx Sun 29 Jan '12 12:10

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    Ik vind hem helemaal niet zo mooi dus ik hoef hem ook geen vragen te stellen! xx Eef

    Dit is niet ok!

  • xx.Roosje.xx Sun 29 Jan '12 12:11

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    Hij is helemaal niet zom mooi! xx EEf

    Dit is niet ok!

  • ladivaa2101 Tue 31 Jan '12 22:47

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    is hij in het echt ook homo?

    Dit is niet ok!

  • miss-lovely-ness Thu 2 Feb '12 19:48

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    Hij Is Cute!

    Dit is niet ok!

  • Joy<33 Sun 5 Feb '12 11:31

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    jaaah !! op welk moment wist je toen je ging mee doen aan idols ?

    Dit is niet ok!

  • Marije Sun 5 Feb '12 13:16

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
  • x-DiRecTiOnEr-x Sun 5 Feb '12 17:45

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
  • Emma10 Tue 7 Feb '12 16:35

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    Nee,en dat ben ik ook niet van plan!

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 11 Feb '12 08:45

    Reactie: Nee en dat ben ik ook niet van plan
    Reageer!
    Ik ben echt geen fan van hem

    Dit is niet ok!

  • LoveGirl100 Sat 11 Feb '12 20:22

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    Haai Ik heb hem nog nooit een vraag gesteld Maar ik zou er wel een willen vragen Wacht eens ik vraag het nu wel gelijk: Ferry heb jij een relatie? Dikke kus Mary-ann

    Dit is niet ok!

  • Chayenn Bieber Mon 13 Feb '12 19:48

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    Kon je dat dan doen?

    Dit is niet ok!

  • fb_881652895281091 Sat 18 Feb '12 14:49

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Hoe is het dat iedereen je op straat herkent?

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Mon 27 Feb '12 20:26

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    maar nu weet ik het wrm ben je zo lelijk

    Dit is niet ok!

  • SrRyNoNaMe Sun 4 Mar '12 15:16

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Via twitter halfuurtje... Maar t is net alsof hij me ontwijkt...

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Wed 7 Mar '12 17:56

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Wanneer kwam je er achter dat je h0m0 was ? En aan wie had je het als eerst vertelt ? En wat vonden je vrienden en ouders ervan ?? Xxiezz

    Dit is niet ok!

  • Deaborah :hearteyes: Andrys Thu 26 Jul '12 09:37

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    Hij is knappp

    Dit is niet ok!

  • [b]Miranda[/b] Sat 28 Jul '12 14:46

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    heey ferry alles goed mag ik is een krabbel vn jou op mn hyvesx

    Dit is niet ok!

  • [b]Miranda[/b] Wed 22 Aug '12 18:40

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    waar woon je ? en speel je nie meer in wicked? en wil je met me?

    Dit is niet ok!

  • [b]Miranda[/b] Wed 22 Aug '12 18:42

    Reactie: Nee, ik moet eerst even nadenken
    Reageer!
    waar woon je? speel je nie meer in wicked? en wil je met me ?

    Dit is niet ok!

  • melody.mirshafiey Tue 26 Feb '13 22:37

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    waar woont ferry want ik ben single

    Dit is niet ok!

  • ferrylover Fri 20 Jun '14 21:00

    Reactie: Ja!
    Reageer!
    omdat hij helemaal te gek is

    Dit is niet ok!

Inloggen

of log in via: