Meisje (14) uit de bus gezet

Meisje (14) uit de bus gezet

11-01-2012 - Heb je net een hele zware dag op school gehad of heb je de hele dag gewinkeld, en dan moet je helemaal naar huis lopen, omdat je ov-chipkaart het niet doet! Dat overkwam de 14-jarige Maartje. Zij werd de bus uitgezet, terwijl ze wel een abonnement heeft.


Maandagmiddag moest de girl helemaal van Arnhem naar Oosterbeek (dat is 4 kilometer!) lopen, omdat ze van de buschauffeur niet mocht instappen toen haar ov-chipkaart het niet deed. En dat terwijl ze wel gewoon een abonnement voor €72,- had gekocht.

Tell us what you think

Ben jij wel eens de bus uitgezet?

    •  
    •  
    •  

76Reacties

  • Daf Wed 11 Jan '12 16:42

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • sismee Wed 11 Jan '12 17:01

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Of ja, ik werd er niet uitgezet, ik ben er zelf uit gelopen . Ik hasd ook niet genoeg geld op m'n kaart!! BALEN!!

    Dit is niet ok!

  • Nobodyisperfect Wed 11 Jan '12 17:08

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Ben ik gaan liegen dat ik de politie anders zou bellen! Maar ik kreeg nog wel een soort boete van 25 euri xD

    Dit is niet ok!

  • Cheycha1998 Wed 11 Jan '12 18:44

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • Geanne Wed 11 Jan '12 18:58

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ia niet nodig

    Dit is niet ok!

  • xjustsomeone Wed 11 Jan '12 19:00

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    'K ga nooit met de buss xD

    Dit is niet ok!

  • jolien styles Wed 11 Jan '12 19:28

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
  • LeGleekFreak .. Cory Monteith ♥ Wed 11 Jan '12 19:54

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    Nee, ik ga nooit met de bus en ik ben er de keren dat ik ermee ging ook niet uitgezet. Ik ga wel elke dag heen en terug met de tram, daar ben ik wel eens aangesproken omdat ik net 13 was en een strippenkaart tot en met 11 had. --'' Maar ik kreeg gelukkig alleen een waarschuwing.

    Dit is niet ok!

  • xx-Lizzy-xx Wed 11 Jan '12 20:18

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    echt sneu voor dat meisje, ik zou echt kwaad worden op die buschauffeur (en op die stomme ov-chipkaart)

    Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Thu 12 Jan '12 21:19

      sorry hoor maar busschauffeurs zijn ook mensen mijn moeder is buschauffeur en je moet niet boos worden op de buschauffeur om iets wat JOUW fout is !!

      Dit is niet ok!

    • julia4ever Sun 15 Jan '12 15:33

      Het is niet haar fout!

      Dit is niet ok!

  • mrs.C Wed 11 Jan '12 20:32

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • LoveMyLifex Wed 11 Jan '12 21:54

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    Ik heb ook een abo

    Dit is niet ok!

  • @daqueenofdabieb Thu 12 Jan '12 16:05

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Ik ben eens uit de tram gezet... Maar dat was omdat ik een ijsje aan het eten was -____-

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 12 Jan '12 16:23

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik ga alleen tijdelijk met de bus naar hoorn vanwege dat asbest gedoe in het martinus college maar bne er nog noit uitgezet

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 12 Jan '12 19:13

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik zwart ging x____x

    Dit is niet ok!

  • Carolina123 Thu 12 Jan '12 19:27

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    Ik ben pas 11 duuuuuuuhhh Kweet amper hoe dat werkt

    Dit is niet ok!

    • Anonymous

      Anoniem Fri 21 Sep '12 17:16

      ik ga al sinds een jaar of 9 alleen met de bus

      Dit is niet ok!

  • happyannanas Thu 12 Jan '12 21:39

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik heb het ook gehad, maar dan met de trein. uiteindelijk heb ik een wandelpad van 6 lkilometer lang genomen voor toeristen omdat mijn mobiel leeg was en ik durfde niet te liften. ik kwam om half 11 thuis.

    Dit is niet ok!

  • Meliss96 Fri 13 Jan '12 12:18

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik ga nooit met de bus omdat ik overal heen kan fietsen

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 13 Jan '12 14:24

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • Tweetybum Fri 13 Jan '12 14:24

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    Gebruik de bus niet, gelukkig.

    Dit is niet ok!

  • erica.soebhag.7 Fri 13 Jan '12 14:59

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    altijd vervelend gewoon er zorgen dat eraltijd voldoende geld opstaat en als ze het niet doen die automaten moet je er gratis in kunnen

    Dit is niet ok!

  • erica.soebhag.7 Fri 13 Jan '12 14:59

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    altijd vervelend gewoon er zorgen dat eraltijd voldoende geld opstaat en als ze het niet doen die automaten moet je er gratis in kunnen

    Dit is niet ok!

  • erica.soebhag.7 Fri 13 Jan '12 15:01

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    altijd vervelend gewoon er voor zorgen dat er genoeg geld op staat en als die automaten het niet doen dan moet je er gratis in kunnen

    Dit is niet ok!

    • julia4ever Sun 15 Jan '12 15:35

      Een reactie is ook genoeg

      Dit is niet ok!

  • Sanne Fri 13 Jan '12 16:27

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    omdat ik slim ben om hem niet te vergeten

    Dit is niet ok!

  • Sanne Fri 13 Jan '12 16:27

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    omdat ik slim ben om hem niet te vergeten

    Dit is niet ok!

  • corinne.land.1 Fri 13 Jan '12 16:32

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    nee ik zorg altijd dat er geld op komt

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 13 Jan '12 18:05

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    ik heb een persoonlijke ov chipkaart dus als die onder de 5 euro is schrijft die automatisch 20 euro bij

    Dit is niet ok!

  • H.S. Fri 13 Jan '12 18:13

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    heb abonnement dus

    Dit is niet ok!

  • nousy-power Fri 13 Jan '12 19:00

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    Opzouten met die OV kaart- is alleen ma elende. en van dat meisje vind ik echt belachelijk ze is 14 jaar!!! en dan nog helemaal na huis lopen. vind het schandalig. dat bedrijf van die OV kaart moet zich schamen!!

    Dit is niet ok!

  • maria_ Fri 13 Jan '12 19:24

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    dat kind moet zich niet aanstellen, 4 km is echt niet zo ver

    Dit is niet ok!

  • -xxx-missgirlz-xxx- Fri 13 Jan '12 20:03

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    ja want als je dat niet hebt moet je ver lopen daas niet zo leuk

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 13 Jan '12 20:17

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    wow, echt vervelend!

    Dit is niet ok!

  • Sylvanatjuuh<3 Fri 13 Jan '12 20:54

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Ik was er NET niet uitgezet maar ik had mijn voeten op de bank en toen zei hij dat ik ze er af moest halen toen deed ik dat niet toen zei hij: ''als je nu niet je voeten van de bank afhaalt moet zet ik je uit de bus!'' ik d8 egt zoo van OMG uiteindelijk zette ik me voeten maar op de grond

    Dit is niet ok!

  • Sylvanatjuuh<3 Fri 13 Jan '12 20:55

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Ik was er NET niet uitgezet maar ik had mijn voeten op de bank en toen zei hij dat ik ze er af moest halen toen deed ik dat niet toen zei hij: ''als je nu niet je voeten van de bank afhaalt moet zet ik je uit de bus!'' ik d8 egt zoo van OMG uiteindelijk zette ik me voeten maar op de grond

    Dit is niet ok!

  • mileyx Fri 13 Jan '12 20:43

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
  • N@dy@(L)x Fri 13 Jan '12 21:00

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik zit nog op de basisschool en ik kan dus gewoon met de fiets omdat het vlakbij is

    Dit is niet ok!

  • Ik houw van je! Fri 13 Jan '12 21:46

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    Neee, ik heb een jaar abonnoment die ik gewoon laat zien ga het helejaar met de bus ! maar dat is omdat ik 24 km van school woon! in de zomer fiets ik wel eens naar school, alleen zit dan om kwart voor zeven op de fiets wel jammer dat ik niet altijd op de fiets naar school kan

    Dit is niet ok!

  • amber.wouda.1 Sat 14 Jan '12 12:48

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • Layanaaa Sat 14 Jan '12 13:59

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    ik heb automatisch opwaarderen

    Dit is niet ok!

  • SuuS:angellove: Sat 14 Jan '12 14:09

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik ga altijd met de fiets, auto of lopend

    Dit is niet ok!

  • SuuS:angellove: Sat 14 Jan '12 14:10

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik ga altijd met de fiets, auto of lopend

    Dit is niet ok!

  • hoihallo Sat 14 Jan '12 14:55

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    dit is toch niet normaal

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 14 Jan '12 18:29

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
  • # S.' Sat 14 Jan '12 23:40

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Nou ik ben bijna uit de tram gezet ik ging met mijn vriendinnen naar de mc maar we gingen de heletijd binneglippen in de tram dat was gelukt toen ik net van de bieb kwam en toen ik in tram 26 wou stappen had ik de ov van mijn vriendin want ik had niks op mijn ov en toen wou dat vrouwtje achter dat ding xd de foto zien maar ik had niet genoeg geld bij me om kaartje te kopen en toen had ik geld geleend van mijn vriendin want tja anders moest ik eruit want dan moest ik lopend van muziekgebouw helemaal naar IJBURG !!

    Dit is niet ok!

  • # S.' Sat 14 Jan '12 23:46

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Ik had niet genoeg geld op mijn ov maar toen had ik geld geleend van een vriendin HAAT AAN OV STRIPPEKAART WAS BTERR !

    Dit is niet ok!

  • Lilaissaa.:winkkiss: Sun 15 Jan '12 10:16

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    hahha k heel vaak met mijn vrieden

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sun 15 Jan '12 13:25

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik ga nooit met de bus maar wat een eikel van een buschauffeur

    Dit is niet ok!

  • Froukje Sun 15 Jan '12 13:54

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    Oh, wat rot voor haar!

    Dit is niet ok!

  • [i]x. S a n n e:hearts:[/i] Nieuw pf R+R Sun 15 Jan '12 15:15

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Moest ik lopen

    Dit is niet ok!

  • julia4ever Sun 15 Jan '12 15:30

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • Laurakee Sun 15 Jan '12 19:16

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    nep nog nooit

    Dit is niet ok!

  • RodeKers Mon 16 Jan '12 00:15

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    En gewoon wat klein geld op zak voor kaartje te kopen altijd handig?

    Dit is niet ok!

  • xxx_Mar Mon 16 Jan '12 09:47

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    Nee, net niet ik was wel een paar jaar geleden mijn abbonement kwijt (na een dagje shoppen de dag ervoor, maar dat wist ik nog niet) en toen had mn moeder me halverwege op de weg naar school afgezet en ik moest verder met de tram, maar dat kon dus niet, en mijn telefoon deed het ook niet.... dus toen ben ik eerst een stukje richting huis gaan lopen (huis was dichterbij dan school) en toen ben k huilend de tram in gestapt en gezegt dat k niet meer naar huis kon en de reden uitgelegd en toen mocht ik mee tot aan mijn huis, twee dagen later lag mijn abbonnement in de brievenbus. Ik was pas een jaar of 11 dus ik was helemaal blij toen ik hem weer had

    Dit is niet ok!

  • Nikzieee Mon 16 Jan '12 16:53

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • Nikzieee Mon 16 Jan '12 16:53

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • R3N$K3 Fri 20 Jan '12 20:03

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ik ga altijd met de fiets of met de auto fietsen kost geen geld

    Dit is niet ok!

  • Noukieheartbounce Sat 21 Jan '12 19:18

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik heb mijn moeder moeten bellen anders had ik 26 km moeten lopen maar ik heb wel 20 minuten moeten staan wachten met 2 graden boven nul

    Dit is niet ok!

  • deem_x Sun 22 Jan '12 13:15

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    nouja heel soms

    Dit is niet ok!

  • .charis. Sun 22 Jan '12 18:04

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
  • KEIZERIN <3 Sun 22 Jan '12 18:58

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    ik ga zelden met de bus

    Dit is niet ok!

  • yousistar Sat 28 Jan '12 19:08

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    ooooohhh zzooo erg ik zou echt boos worden op die buschauffeur het is niet haar fout dat haat ov-chipkaart niet werkt !!!! en ik ga altyd met de auto ergens naar toe of met myn vriendinnen met de tram !

    Dit is niet ok!

  • Denize Thu 9 Feb '12 14:43

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik de buschauffeur uitschold voor domme koe. Niet erg handig, nee.

    Dit is niet ok!

  • Pres in the hous Sun 12 Feb '12 00:57

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    Of ik rij zwart

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Tue 14 Feb '12 20:11

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    nee ik ga nooit met de bus want m`n school is niet zo ver weg en dat is natuurlijk wel fijn maar ik kan me bets wel voorstellen hoe he is om eruit geschopt te worden best balen en zonde voor dat geld

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 16 Feb '12 19:21

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    bij mij laad die automatisch op, dus ik kan er nooit uitgezet worden! hangiigg

    Dit is niet ok!

  • cilla.baltus Sun 19 Feb '12 19:50

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik stond bij de bushalte voor het eerst, en toen scheurde de ovchipkaart... ik dacht m iss doet ie het wel...nee dus.. toen bracht me moeder me naar school

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 24 Feb '12 22:23

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    Jo, dat is echt niet ver, ik woon ook in arnhem en loop elke dag naar mijn school in oosterbeek... En ik woon aan de andere kant van arnhem. dus het is 7 kilometer..

    Dit is niet ok!

  • RedLipz:.. Tue 24 Apr '12 15:10

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik was egt booos 9 haltes lopen maar dat was omdat ik en me vrienden te druk waren enzo

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 11 Oct '12 16:27

    Reactie: Ja, toen...
    Reageer!
    ik perongelijk mijn lege voor mijn volo ov kart had in mijn portomonee lol maar ik woon ook in arnhem en dat is echt heel ver lopen

    Dit is niet ok!

  • Dancing-Queen Tue 3 Dec '13 17:58

    Reactie: Nee, ik zorg dat ik genoeg geld op m'n kaart heb
    Reageer!
    en ik houd het ook altijd bij zodat ik altijd genoeg geld heb.

    Dit is niet ok!

  • SuperKoekje Sun 29 Mar '15 20:32

    Reactie: Nee, ik ga nooit met de bus
    Reageer!
    Wagenziekte. Blergh :P

    Dit is niet ok!

Inloggen

of log in via: