Win een speeddate met Ruud Feltkamp en Ferry Doedens

Win een speeddate met Ruud Feltkamp en Ferry Doedens

31-05-2013 - Ben je de allergrootste fan van Ruud Feltkamp en kijk je elke avond GTST om Ferry Doedens te bewonderen? Goed nieuws, want jij kunt de boys ontmoeten! We geven namelijk 2x2 kaarten weg voor de Ruud & Ferry Fandag op 16 juni in Duinrell plús een speeddate met de acteurs.


Fandag
Op 16 juni nodigen Ruud en Ferry hun fans uit op Attractiepark Duinrell voor de allereerste Ruud & Ferry Fandag. Om 13.00 uur begint het programma en krijg je de kans om de mannen beter te leren kennen. Je kunt ze het hemd van het lijf vragen tijdens het grote Ruud & Ferry interview. Ook worden er exclusieve beelden vertoond uit hun dagelijks leven, treedt Ferry op en maakt Ruud er een knallend feest van achter de draaitafel. Aan het einde van de fandag mag je op de foto met de jongens en krijg je een exclusieve en gesigneerde poster mee naar huis!


Kaarten
Kaarten zijn te koop via Ruudfeltkamp.nl/fandag, Ferry-doedens.nl/fandag of Bitsagency.nl/fandag. Een kaart kost €20,- pp, inclusief toegang tot Duinrell Attractiepark. Let op! Speeddate niet inbegrepen.

Winnen
Girlz! mag 2 x 2 vriendinnen blij maken met een toegangskaart en speeddate. Winnen? Vul het formulier in om kans te maken en vertel ook waarom jij zo’n fan van de boys bent. Deze prijsvraag loopt tot en met 6 juni 2013. Na die tijd kun je niet meer reageren. De winnaars krijgen persoonlijk bericht.

Tell us what you think

Wie van de 2 vind jij het leukst?

    •  
    •  
    •  

83Reacties

  • nonja19 Fri 31 May '13 17:59

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • EfaahHVJ Fri 31 May '13 18:28

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • мяѕ.вιєвєя Ч єνααн♥ נв ιѕ мιηє!!♥♥ Fri 31 May '13 19:09

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • dancing ~ singing ~ model ~ love my bff ~ love my bf Fri 31 May '13 19:11

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
  • yaraxstypayhorlikson Fri 31 May '13 19:22

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Niemand

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Fri 31 May '13 21:29

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    L♥O♥V♥E♥ T♥H♥E♥M♥ B♥O♥T♥H♥

    Dit is niet ok!

  • desiree.vanvuuren.5 Fri 31 May '13 22:24

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ferry is een facking lekker ding ! En Ruud ziet er gewoon super goed uit !

    Dit is niet ok!

  • xjustsomeone Fri 31 May '13 22:31

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ik sta met Ruud Feltkamp en met een andere vriendin van me op de foto, omg hahahaha.. Ik vind ze allebei niks haha, maar dat antwoord was er niet x

    Dit is niet ok!

  • RenaH Sat 1 Jun '13 08:28

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    Hij is zoo hot!!!

    Dit is niet ok!

  • SamSmith Sat 1 Jun '13 09:13

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • Maura! Sat 1 Jun '13 09:14

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    ik vind hem er gewoon beter uit zien. stoer en toch zo lief!

    Dit is niet ok!

  • ivanna♥ Sat 1 Jun '13 09:21

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferrrryyyyyyy

    Dit is niet ok!

  • xChristeltjee Sat 1 Jun '13 10:18

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    hij is vet knap, heeft lek bossie haar. en kan vet goed acteren

    Dit is niet ok!

  • mrs.C Sat 1 Jun '13 10:56

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    hij ziet er zo lief uit

    Dit is niet ok!

  • xikheetSanne Sat 1 Jun '13 11:57

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • maudjee99x Sat 1 Jun '13 14:09

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    knaaaaapppppp

    Dit is niet ok!

  • cherry_97 Sat 1 Jun '13 14:10

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • jdbbbrfivesjaan Sat 1 Jun '13 14:59

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    hotties

    Dit is niet ok!

  • Isa:) Sat 1 Jun '13 15:29

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    hij is het knapst Maar ferry doedens kan goed zingen, en ik wil ruud nog een keer horen als dj

    Dit is niet ok!

  • Wenn Sat 1 Jun '13 15:30

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
  • laura.nijhuis.5 Sat 1 Jun '13 17:54

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ik homo's leuk vind zijn de leukste mensen

    Dit is niet ok!

  • DemiNoëlla Sat 1 Jun '13 19:27

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    Ruud is ontzettend hot, hij is lief, leuke persoonlijkheid en is nog een goede acteur ook!!

    Dit is niet ok!

  • JaniceWesterhof Sat 1 Jun '13 19:28

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    Als 19-jarige theaterstudenten wil ik natuurlijk elke kans om een acteur te ontmoeten pakken. Ik leer daar een hoop van, heeft geeft me goede connecties, en hé.. Zeg nou zelf, ze (vooral Ruud) ook wel héél erg leuk...!

    Dit is niet ok!

  • LyndieAguilera Sat 1 Jun '13 20:27

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    ze zijn allebei supersexy

    Dit is niet ok!

  • floortje.vandestadt Sat 1 Jun '13 20:37

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    hij is zo knap

    Dit is niet ok!

  • Alissa010 Sat 1 Jun '13 20:45

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    allebei superrrrrrrr lekker

    Dit is niet ok!

  • ♥nathalie♥ Sat 1 Jun '13 21:13

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    hij is knapper

    Dit is niet ok!

  • xkusjealicia Sat 1 Jun '13 22:12

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    FERRY IS ZO CUTE.

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Sat 1 Jun '13 22:19

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ze zijn zoooooo knap!!!!!

    Dit is niet ok!

  • Kimberlyjohanson Sun 2 Jun '13 13:40

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    hy is echt fcking mooiii.

    Dit is niet ok!

  • Tribute Sun 2 Jun '13 14:37

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • Sun 2 Jun '13 15:48

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
  • Ghylène Sun 2 Jun '13 17:28

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Want ferry vind ik zo cool

    Dit is niet ok!

  • hillie.loorbach Sun 2 Jun '13 17:56

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • x-Lianne Sun 2 Jun '13 18:57

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • nienke' Sun 2 Jun '13 19:09

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ze zijn gewoon te knap !

    Dit is niet ok!

  • Lobke (L) Sun 2 Jun '13 20:29

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferry is gewoon me idool,, ik heb hem zien optreden bij wicked en wou daarna nog met hem op de foto maar was naar huis gegaan en toen 10 minuten daarna las ik op Twitter dat die net met de bus weg was,, ik zou heel graag die speeddate willen winnen & met hem op de foto gaan <3 met een hele goede vriendin van mij die mij als verjaardags kado meeneemt naar de fandag # I love Ferry

    Dit is niet ok!

  • Lobke <3 Sun 2 Jun '13 20:41

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    ferry is gewoon Mijn idool,, ik heb hem zien spelen in wicked en wou na de voorstelling met hem op de foto maar duurde lang dus uiteindelijk zijn we naar huis gegaan kijk ik 10 minuten later op twitter zie ik dat die net in de bus zit ik had graag nog willen wachten als ik dat had geweten. en nu als verjaardagskado (Sweet16) neemt me beste vriendin me mee naar de fandag van ferry en ruud ik was helemaal blij<3 en ik hoop ook dat wij daarom de speeddate met ferry mogen omdat we graag met hem op de foto willen en de speeddate al helemaal

    Dit is niet ok!

  • Randa1997 Mon 3 Jun '13 13:18

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
  • mirthe.vanderlinden Mon 3 Jun '13 20:52

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    ik vind hem grappig

    Dit is niet ok!

  • Inge! Tue 4 Jun '13 11:51

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ik kan gewoon niet kiezen tussen die 2 HOTTIES!

    Dit is niet ok!

  • belieberxxxx Tue 4 Jun '13 17:18

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • bieberlover Tue 4 Jun '13 19:08

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • Anonymous

    Anoniem Tue 4 Jun '13 19:17

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    ze zijn allebij super leuk

    Dit is niet ok!

  • Amberr155 Tue 4 Jun '13 22:36

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    Ruud Feltkamp

    Dit is niet ok!

  • liona.jansen Tue 4 Jun '13 23:19

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ik ben al ong. meer dan een jaar groot fan van ferry en heb hem helaas nog nooit kunnen bewonderen in het echt omdat hij altijd zo verweg optreed. Verder is Ferry Doedens gewoon geweldig!!! Hij is lief leuk aardig en knap, wat wil je nog meer ♡_♡

    Dit is niet ok!

  • Mijqzz Wed 5 Jun '13 16:46

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Omdat Ferry gewoon geweldig is

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Wed 5 Jun '13 19:08

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferry is zo lachwekkend. als je zijn hoofd ziet ben je spontaan blij

    Dit is niet ok!

  • xikheetSanne Thu 6 Jun '13 14:56

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Hij is zooooo sexy eh!!

    Dit is niet ok!

  • jitske.westerhof Thu 6 Jun '13 16:55

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferry kan supergoed acteren en ik ben naar wicked geweest en daar heeft hij ook in meegespeeld. Was echt supergoed

    Dit is niet ok!

  • Anonymous

    Anoniem Thu 6 Jun '13 18:03

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    ik kan niet kiezen

    Dit is niet ok!

  • Pams15 Thu 6 Jun '13 19:03

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    ze zijn allebei leuk!

    Dit is niet ok!

  • hildealma Fri 7 Jun '13 12:12

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ze zijn zoooooo knap!

    Dit is niet ok!

  • iiLoveMyBoox Fri 7 Jun '13 20:28

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    FERRY ! WAUWWWW !! HIJ IS ZO GEWELDIG WAUW WAUW WAUW !! XX

    Dit is niet ok!

  • Divatje Sat 8 Jun '13 17:59

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    Ik vind ze alle 2leuk maar Ruud is zooo leukkkk

    Dit is niet ok!

  • AMBERxLOVE Sat 8 Jun '13 19:07

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • Anonymous

    Anoniem Sat 8 Jun '13 20:51

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferry Doedens vind ik super grappig en ik vind hem gewoon super tof maar Ruud Feltkamp is natuurlijk ook een toffe peer !! Haha Ik kan eigenlijk niet kiezen, maar ik ben sowieso ook heel erg grote fan van hun omdat ze ook in gtst spelen <3

    Dit is niet ok!

  • D.B Sat 8 Jun '13 20:51

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferry Doedens en Ruud Feltkamp

    Dit is niet ok!

  • D.B Sat 8 Jun '13 20:52

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ze kunnen trouwens ook super goed acteren <3

    Dit is niet ok!

  • D.B Sat 8 Jun '13 20:56

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ik ben SUPER grote fan van hun allebei ze zijn super super super knap en kunnen kei goed acteren ik vind ze echt geweldig Ik wil dit zooooo graag winnen ook omdat mijn vriendin super grote fan van hun is en ze hun heel graag wilt ontmoeten ik wil haar hiermee verrassen

    Dit is niet ok!

  • merel1996 Sun 9 Jun '13 01:37

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    hij is mooi !

    Dit is niet ok!

  • manon (: Sun 9 Jun '13 17:44

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    Ze zijn allbei kei goede acteurs en sja ze zijn allebei echt super knap♥♥♥ #watchgtsteveryday

    Dit is niet ok!

  • Wennyxx Sun 9 Jun '13 18:30

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    ZE ZIJN ALLEN BIJ SUPER!!!!!!!

    Dit is niet ok!

  • one direction Xx love you Mon 10 Jun '13 13:14

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    i love ferry

    Dit is niet ok!

  • Zeldaatje Mon 10 Jun '13 15:44

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • Love-x-Isa Mon 10 Jun '13 15:53

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    ze zijn gwn beide supercute

    Dit is niet ok!

  • Love-x-Isa Mon 10 Jun '13 15:56

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    beide supercute

    Dit is niet ok!

  • lolie Sat 15 Jun '13 12:21

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • Naomi Sat 15 Jun '13 17:50

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
    ze zijn allebei te gewedig

    Dit is niet ok!

  • -L!s@Emm@J@p!nk- Mon 17 Jun '13 19:01

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • xCharissa Tue 18 Jun '13 15:21

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • liesvandervlies Fri 21 Jun '13 22:30

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
  • fleur.vandewiel.77 Sat 22 Jun '13 19:36

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    hij is zo knap en hij speelt ook zo goed ruud

    Dit is niet ok!

  • doortjelove Sun 23 Jun '13 20:56

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
  • sanne0309@live.nl Tue 25 Jun '13 15:39

    Reactie: Ik kan niet kiezen!
    Reageer!
  • SuzanneLovesThem Thu 27 Jun '13 16:38

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    HIJ IS ZOOOO CUTEEE EN ZOO HOTT

    Dit is niet ok!

  • Fleur __ Thu 27 Jun '13 22:28

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    Ruudddd

    Dit is niet ok!

  • lovemydog Mon 8 Jul '13 15:22

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
  • troelala Sun 14 Jul '13 19:17

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Ferry is veel knapper. Ruud is leuk maar niet heel overdreven

    Dit is niet ok!

  • Dami Sun 21 Jul '13 12:04

    Reactie: Ruud Feltkamp
    Reageer!
    hij is cool .

    Dit is niet ok!

  • kleiineniina Fri 13 Sep '13 20:44

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    Omdat Ferry Doedens mij suuuuuuuper gezellig lijkt en ik echt heel erg fan van hem ben!

    Dit is niet ok!

  • fb_1706914399574058 Tue 17 Sep '13 18:10

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    ik zou zeker wel een beschuitje met Ferry Doedens willen eten hoor!! ik vind hem zo knap en super leuk ook al is hij homo!!!

    Dit is niet ok!

  • jaantje.v Tue 8 Oct '13 16:23

    Reactie: Ferry Doedens
    Reageer!
    hij is altijd zoo grappig en zoo dom wel heel leuk dom... (p)

    Dit is niet ok!