Shopping: 5x mascara die niet mag ontbreken in je make-up stash
Het is soms een hele opgave om de perfecte mascara te vinden. Wij zochten vijf supergoede mascara’s voor je uit, waarmee je ‘bye bye’ zegt tegen crazy spinnenpoten
NARS Climax Extreme Mascara
Deze supergoede mascara van NARS zorgt voor een extreem volume en je hoeft maar een dun laagje te gebruiken. Amazing! Hij kost €25,- en hij is te koop bij Bijenkorf.

L’Oréal Paris Telescopic
Deze versie is superpopulair op TikTok en hij zorgt voor megalange wimpers. De mascara kost €17,99 en je scoort ‘m bij Douglas.

Note
De Note Cosmetique Sculpt Master Mascara heeft een siliconen borsteltje met twee kanten. De ene kant zorgt voor textuur en de andere lift en krult je wimpers, waardoor je direct resultaat ziet. Love it! Je kunt deze mascara kopen bij Kruidvat voor maar €12,90.

Urban Decay mascara
Ben jij een echte troublemaker? Dan past deze versie van Urban Decay perfect bij jou. Hij kost €28,- en hij is te koop bij ICI PARIS XL.

Better Than Sex
Deze mascara van Too Faced is niet alleen superpopulair, maar wij vinden de naam ook heel funny, hihi. Je scoort hem al voor €23,45 bij Douglas.

Lees ook:
- Shopping: fancy faux leather
- Shopping: 5x een superwarme teddy jas
- Shopping: Sprookjeachtige lampjes voor in je kamer
Beeld: Unsplash, Douglas, ICI PARIS, Bijenkorf, Kruidvat
17 november 2020