Seks ABC: Dildo
Wil jij alles weten over liefde en seks? Houd de website dan goed in de gaten, want elke zondag posten we een letter met een feitje op het gebied van seks. Deze week is het de beurt aan de letter D van dildo!
Dildo
Een dildo is een langwerpige, ronde staaf met een ronde kop. Het is een seksspeeltje waarmee je jezelf of je partner kunt bevredigen door ermee te neuken in de vagina of in de anus. Dit kan lekker aanvoelen.
Dildo’s zijn er in allerlei vormen en maten. Zo bestaan ze met de vorm en kleuren van een penis, maar je hebt ze ook met een neutrale vorm. Hij lijkt op een vibrator, maar het verschil is dat een vibrator trilt en dat een dildo dit niet doet. Je kunt zelf kiezen wat beter bij je past.
Wist jij al wat dit was?
Lees ook deze Seks ABC’s:
Vormgeving: Anika Verstraete | Bron: Sense.info
21 februari 2021